KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929005
nr 1492 9005
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 23x34 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:31:26
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)